• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

66510000-8 Страхові послуги (Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)

Оголошено тендер

150 000.00 UAH
Номер: 78af1cbbfd5c4d0f838b32902e17aede
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-02-04-020331-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державне міжрайонне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Дніпро-Західний Донбас"
Замовник: Державне міжрайонне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Дніпро-Західний Донбас"
Очікувана вартість: 150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 66510000-8 Страхові послуги (Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги
Дата опублікування: 04.02.2025 18:11

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума150 000.00 UAH