-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги фінансового лізингу на закупівлю автомобіля OPEL COMBO Edition L2 Diesel 1.5 100 k...×-
Послуги фінансового лізингу на закупівлю автомобіля OPEL COMBO Edition L2 Diesel 1.5 100 k.c. MКПП-6
- ID: UA-2026-08-31-001311-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234618
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ЄДРПОУ: 24366929ДК 021:2015: 66114000-2 Послуги у сфері фінансового лізингуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги фінансового лізингу на закупівлю автомобіля OPEL COMBO CARGO (VU) L2 1.5BHDI 100 M...×-
Послуги фінансового лізингу на закупівлю автомобіля OPEL COMBO CARGO (VU) L2 1.5BHDI 100 MT6
- ID: UA-2026-08-31-001067-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234315
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ЄДРПОУ: 24366929ДК 021:2015: 66114000-2 Послуги у сфері фінансового лізингуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги фінансового лізингу на закупівлю автомобіля OPEL MOVANO 2,2- ID: UA-2026-06-02-000222-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29401565
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ЄДРПОУ: 24366929ДК 021:2015: 66114000-2 Послуги у сфері фінансового лізингуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги фінансового лізингу на закупівлю автомобіля CITROEN Berlingo YOU L1- ID: UA-2025-11-05-006537-a
- Дата створення : 05.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27006180
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ЄДРПОУ: 24366929ДК 021:2015: 66114000-2 Послуги у сфері фінансового лізингуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги фінансового лізингу на закупівлю автомобілів CITROEN Berlingo YOU L1 – 2шт.- ID: UA-2025-07-17-007117-a
- Дата створення : 17.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25905894
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ЄДРПОУ: 24366929ДК 021:2015: 66114000-2 Послуги у сфері фінансового лізингуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги фінансового лізингу на закупівлю автомобілів CITROEN Berlingo YOU L1 - 2 шт.; код...×-
Послуги фінансового лізингу на закупівлю автомобілів CITROEN Berlingo YOU L1 - 2 шт.; код за ДК 021-2015: 66110000-4 - Банківські послуги (66114000-2 Послуги у сфері фінансового лізингу)
- ID: UA-2025-07-15-004787-a
- Дата створення : 15.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25881271
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ЄДРПОУ: 24366929ДК 021:2015: 66114000-2 Послуги у сфері фінансового лізингуТорги відміненоТорги відмінено -