• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги фінансового лізингу на закупівлю автомобіля OPEL COMBO Edition L2 Diesel 1.5 100 k.c. MКПП-6

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)

1 076 692.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
09
дн
07
год
10
хв
28
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 3dee99a8d874414fac23d32ee74eb476
Внутрішній номер закупівлі: 30234618
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-001311-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ
Контактна особа: Юрій Березівський +380503103470 y.berezivskyi@dpsz.ua http://dpsz.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 66114000-2 Послуги у сфері фінансового лізингуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 076 692.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 10:08 - 07.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 10:08 - 10.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 10:08 - 07.09.2026 00:00
Аукціон: з 10.09.2026 11:07

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 076 692.00 Послуги фінансового лізингу на закупівлю автомобіля OPEL COMBO Edition L2 Diesel 1.5 100 k.c. MКПП-6