-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги фінансового лізингу на закупівлю автомобіля OPEL COMBO Edition L2 Diesel 1.5 100 k.c. МКПП-6
Оголошено тендер
1 269 510.00
UAH
Номер:
3409a21033d446eea28baeeda5c42cd0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-001650-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24366929
-
Адреса:
01032, Україна, м. Київ, м. Київ, ПЛОЩА ВОКЗАЛЬНА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24366929
-
Адреса:
01032, Україна, м. Київ, м. Київ, ПЛОЩА ВОКЗАЛЬНА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 269 510.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги фінансового лізингу на закупівлю автомобіля OPEL COMBO Edition L2 Diesel 1.5 100 k.c. МКПП-6
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
66114000-2 Послуги у сфері фінансового лізингу
Дата опублікування:
31.08.2026 09:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 269 510.00 UAH