-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги фінансового лізингу на закупівлю автомобіля OPEL MOVANO 2,2
Тендер Prozorro UA-2026-06-02-000222-a
Завершена
1 780 565.66
UAH з ПДВ
Номер:
769a94691b8242eab4e13b1d1d5a37cf
Внутрішній номер закупівлі:
29401565
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-02-000222-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24366929
-
Адреса:
01032, Україна, м. Київ, м. Київ, ПЛОЩА ВОКЗАЛЬНА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юрій Березівський +380503103470 y.berezivskyi@dpsz.ua http://dpsz.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
66114000-2 Послуги у сфері фінансового лізингуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 780 565.66 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.06.2026 08:41 - 08.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.06.2026 08:41 - 11.06.2026 00:00
Аукціон:
з 11.06.2026 11:14
Період кваліфікації:
11.06.2026 00:00 - 11.06.2026 12:00
Період завантаження договору:
17.06.2026 00:00 - 27.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 780 565.66 Послуги фінансового лізингу на закупівлю автомобіля OPEL MOVANO 2,2