-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги фінансового лізингу на закупівлю автомобіля OPEL COMBO CARGO (VU) L2 1.5BHDI 100 MT6
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-001067-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 10.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 10.09.26 00:00)
1 041 349.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
21
год
58
хв
57
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
36f32473109d4e76a4049278db159537
Внутрішній номер закупівлі:
30234315
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-001067-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24366929
-
Адреса:
01032, Україна, м. Київ, м. Київ, ПЛОЩА ВОКЗАЛЬНА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юрій Березівський +380503103470 y.berezivskyi@dpsz.ua http://dpsz.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
66114000-2 Послуги у сфері фінансового лізингуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 041 349.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 09:53 - 07.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 09:53 - 10.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 09:53 - 07.09.2026 00:00
Аукціон:
з 10.09.2026 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 041 349.00 Послуги фінансового лізингу на закупівлю автомобіля OPEL COMBO CARGO (VU) L2 1.5BHDI 100 MT6