-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із перевезення олійних культур- ID: UA-2026-09-01-003299-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250162
ІНСТИТУТ СВИНАРСТВА І АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00497006ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із перевезення зернових та олійних культур- ID: UA-2026-08-31-011483-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244763
ІНСТИТУТ СВИНАРСТВА І АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00497006ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 01:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із перевезення- ID: UA-2026-08-05-012040-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30005240
ІНСТИТУТ СВИНАРСТВА І АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00497006ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із перевезення- ID: UA-2026-03-26-012531-a
- Дата створення : 26.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28742790
ІНСТИТУТ СВИНАРСТВА І АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00497006ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із перевезення олійних культур- ID: UA-2026-01-14-014397-a
- Дата створення : 14.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27912983
ІНСТИТУТ СВИНАРСТВА І АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00497006ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із перевезення олійних культур- ID: UA-2025-12-29-009870-a
- Дата створення : 29.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27802110
ІНСТИТУТ СВИНАРСТВА І АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00497006ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із перевезення олійних культур- ID: UA-2025-12-29-009718-a
- Дата створення : 29.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27801958
ІНСТИТУТ СВИНАРСТВА І АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00497006ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із перевезення олійних культур- ID: UA-2025-12-09-020196-a
- Дата створення : 09.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27475368
ІНСТИТУТ СВИНАРСТВА І АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00497006ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із перевезення олійних культур (соняшник).- ID: UA-2025-11-06-016308-a
- Дата створення : 06.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27032803
ІНСТИТУТ СВИНАРСТВА І АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00497006ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із перевезення олійних культур (соняшник).- ID: UA-2025-11-06-016257-a
- Дата створення : 06.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27032748
ІНСТИТУТ СВИНАРСТВА І АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00497006ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із перевезення олійних культур (соняшник).- ID: UA-2025-11-05-014090-a
- Дата створення : 05.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27013713
ІНСТИТУТ СВИНАРСТВА І АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00497006ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із перевезення олійних культур (соя, соняшник).- ID: UA-2025-10-02-013475-a
- Дата створення : 02.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26629559
ІНСТИТУТ СВИНАРСТВА І АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00497006ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із перевезення олійних культур (соя, соняшник).- ID: UA-2025-10-02-013452-a
- Дата створення : 02.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26629538
ІНСТИТУТ СВИНАРСТВА І АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00497006ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення- ID: UA-2025-07-17-005261-a
- Дата створення : 17.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25903980
ІНСТИТУТ СВИНАРСТВА І АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00497006ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення олійних культур (соя)- ID: UA-2024-12-23-017501-a
- Дата створення : 23.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23828226
ІНСТИТУТ СВИНАРСТВА І АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00497006ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -