• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги із перевезення олійних культур

Завершена

240 000.00 UAH з ПДВ
Номер: f48a2230678e4626a9a35ba437391be8
Внутрішній номер закупівлі: 30250162
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-003299-a   
Замовник: ІНСТИТУТ СВИНАРСТВА І АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
Контактна особа: Марина Гонтаренко +380665085722 marina_2203@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 240 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги із перевезення олійних культур
Код ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
Кількість 200 тонна
Період постачання 31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 36013, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шведська Могила, 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "АПІКС"
Ціна пропозиції 240 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 11:39
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: d7ccf37c7b284d5a885d8eaa62ece949
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-003299-a-a1
Постачальник: ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "АПІКС"
Номер договору: 31/08
Сума договору: 240 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 200 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 13:00
Статус:
Підписаний
pdf
договір.pdf