-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із перевезення
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-012040-a
Завершена
82 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
1f4e2b04493d419b93625865f8d52389
Внутрішній номер закупівлі:
30005240
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-012040-a
Замовник:
ІНСТИТУТ СВИНАРСТВА І АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497006
-
Адреса:
36013, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Шведська могила, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Гонтаренко +380665085722 marina_2203@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
82 200.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги із перевезення зернових культур
Кількість
137 година
Період постачання
до 31.08.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СІРЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2995618879
-
Адреса:
39500, Україна, Полтавська область, Полтавський р-н місто Карлівка, вул.Січових стрільців будинок 9 квартира 10
Ціна пропозиції
82 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.08.2026 17:26
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8780d95376b340c28e0092b10f2696a9
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-05-012040-a-a1
Постачальник:
СІРЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2995618879
-
Адреса:
39500, Україна, Полтавська область, Полтавський р-н місто Карлівка, вул.Січових стрільців будинок 9 квартира 10
Номер договору:
04/08/2026
Сума договору:
82 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
04.08.2026 16:00
Статус:
Підписаний