-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 та 5-11 класів Урізького ЗЗСО I-III р...×-
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 та 5-11 класів Урізького ЗЗСО I-III рівнів Бориславської міської ради, Львівська обл., Дрогобицький район с.Уріж, вул.Л.Українки,1А
- ID: UA-2026-09-01-005146-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251966
Відділ освіти Бориславської міської ради ЄДРПОУ: 02144714ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 та 5-11 класів ЗЗСО №8 Бориславської...×-
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 та 5-11 класів ЗЗСО №8 Бориславської міської ради, Львівська обл., Дрогобицький район м.Борислав, вул.Січових Стрільців, 28
- ID: UA-2026-09-01-004956-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251784
Відділ освіти Бориславської міської ради ЄДРПОУ: 02144714ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 та 5-11 класів Ясенице-Сільнянської г...×-
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 та 5-11 класів Ясенице-Сільнянської гімназії Бориславської міської ради, Львівська обл., Дрогобицький район с.Ясениця-Сільна, вул.Шевченка,12 А
- ID: UA-2026-09-01-004774-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251618
Відділ освіти Бориславської міської ради ЄДРПОУ: 02144714ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 та 5-11 класів Попелівської ЗЗСО І-ІІ...×-
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 та 5-11 класів Попелівської ЗЗСО І-ІІІ рівнів) Львівська обл., Дрогобицький район, с.Попелі вул. Сонячна,2
- ID: UA-2026-09-01-002562-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249431
Відділ освіти Бориславської міської ради ЄДРПОУ: 02144714ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 та 5-11 класів у Бориславській гімназ...×-
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 та 5-11 класів у Бориславській гімназії №9 Бориславської міської ради Львівської області
- ID: UA-2026-09-01-002198-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249068
Відділ освіти Бориславської міської ради ЄДРПОУ: 02144714ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 та 5-11класів Бориславської гімназії...×-
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 та 5-11класів Бориславської гімназії № 6 Бориславської міської ради, Львівська обл., м. Борислав, вул. С. Бандери, 102
- ID: UA-2026-09-01-001911-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248797
Відділ освіти Бориславської міської ради ЄДРПОУ: 02144714ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 та 5-11 класів у закладах освіти підп...×-
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 та 5-11 класів у закладах освіти підпорядкованих відділу освіти Бориславської міської ради Львівської області
- ID: UA-2026-08-20-000375-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30138083
Відділ освіти Бориславської міської ради ЄДРПОУ: 02144714ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій ЗЗСО №8 Бориславської...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій ЗЗСО №8 Бориславської міської ради, Львівська обл., Дрогобицький район м.Борислав, вул.Січових Стрільців, 28
- ID: UA-2025-11-25-010215-a
- Дата створення : 25.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27259395
Відділ освіти Бориславської міської ради ЄДРПОУ: 02144714ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Урізького ЗЗСО I-III р...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Урізького ЗЗСО I-III рівнів Бориславської міської ради, Львівська обл., Дрогобицький район с.Уріж, вул.Л.Українки,1А
- ID: UA-2025-11-25-009904-a
- Дата створення : 25.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27259100
Відділ освіти Бориславської міської ради ЄДРПОУ: 02144714ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Попелівської ЗЗСО І-ІІ...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Попелівської ЗЗСО І-ІІІ рівнів) Львівська обл., Дрогобицький район, с.Попелі вул. Сонячна,2
- ID: UA-2025-11-25-009588-a
- Дата створення : 25.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27258782
Відділ освіти Бориславської міської ради ЄДРПОУ: 02144714ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ясенице-Сільнянської г...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ясенице-Сільнянської гімназії Бориславської міської ради, Львівська обл., Дрогобицький район с.Ясениця-Сільна, вул.Шевченка,12 А
- ID: UA-2025-11-25-009320-a
- Дата створення : 25.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27258533
Відділ освіти Бориславської міської ради ЄДРПОУ: 02144714ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів пільгових категорій у школах підпорядкованих відділ...×-
Послуги з організації харчування учнів пільгових категорій у школах підпорядкованих відділу освіти Бориславської міської ради Львівської області у Бориславській гімназії №9 Бориславської міської ради Львівської області
- ID: UA-2025-11-25-009049-a
- Дата створення : 25.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27258240
Відділ освіти Бориславської міської ради ЄДРПОУ: 02144714ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Бориславської гімназії...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Бориславської гімназії № 6 Бориславської міської ради, Львівська обл., м. Борислав, вул. С. Бандери, 102
- ID: UA-2025-11-25-008750-a
- Дата створення : 25.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27257946
Відділ освіти Бориславської міської ради ЄДРПОУ: 02144714ДК 021:2015: 55523100-3 Послуги з організації шкільного харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів ЗЗСО I-III рівнів №8 Бор...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів ЗЗСО I-III рівнів №8 Бориславської міської ради, Львівська обл., Дрогобицький район м.Борислав, вул.Січових Стрільців, 28
- ID: UA-2025-11-25-005026-a
- Дата створення : 25.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27254237
Відділ освіти Бориславської міської ради ЄДРПОУ: 02144714ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів Урізького ЗЗСО I-III рів...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів Урізького ЗЗСО I-III рівнів Бориславської міської ради, Львівська обл., Дрогобицький район с.Уріж, вул.Л.Українки,1А
- ID: UA-2025-11-25-004327-a
- Дата створення : 25.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27253538
Відділ освіти Бориславської міської ради ЄДРПОУ: 02144714ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -