-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 та 5-11 класів у Бориславській гімназії №9 Бориславської міської ради Львівської області
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-002198-a
Завершена
540 826.00
UAH без ПДВ
Номер:
93b7af8b4d9f4c0fbe532956a38e111d
Внутрішній номер закупівлі:
30249068
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-002198-a
Замовник:
Відділ освіти Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144714
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, місто Борислав, вулиця Шевченка,42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петрів Назар Ярославович +380937623968 osvitabor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
540 826.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 та 5-11 класів у Бориславській гімназії №9 Бориславської міської ради Львівської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Воютицька Марія Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3434703689
-
Контактна особа:
Воютицька Марія Володимирівна 0639734505
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, м. Борислав, вул.Дробицька, 351
Ціна пропозиції
540 826.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 10:52
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9e73457f0d304b7286bdc445484c8ca2
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-002198-a-a1
Постачальник:
ФОП Воютицька Марія Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3434703689
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, м. Борислав, вул.Дробицька, 351
Номер договору:
114
Сума договору:
540 826.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний