-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 та 5-11 класів у закладах освіти підпорядкованих відділу освіти Бориславської міської ради Львівської області
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-000375-a
Торги не відбулися
5 000 658.00
UAH без ПДВ
Номер:
45e390433c8c47af930bc7fe39141ae8
Внутрішній номер закупівлі:
30138083
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-000375-a
Замовник:
Відділ освіти Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144714
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, місто Борислав, вулиця Шевченка,42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петрів Назар Ярославович +380937623968 osvitabor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 000 658.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 08:44 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 08:44 - 29.08.2026 00:00
Аукціон:
з 31.08.2026 11:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 000 658.00 Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 та 5-11 класів у закладах освіти підпорядкованих відділу освіти Бориславської міської ради Львівської області