-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 та 5-11 класів у закладах освіти підпорядкованих відділу освіти Бориславської міської ради Львівської області
Оголошено тендер
5 000 658.00
UAH
Номер:
5126889f18704b4aaca432d4d6206b9e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-20-000243-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144714
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, місто Борислав, вулиця Шевченка,42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144714
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, місто Борислав, вулиця Шевченка,42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 000 658.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 та 5-11 класів у закладах освіти підпорядкованих відділу освіти Бориславської міської ради Львівської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
20.08.2026 08:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяБориславська
Сума3 773 104.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБориславська
Сума1 153 998.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1279 - Реалізація заходів за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету) на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяБориславська
Сума73 556.00 UAH