-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень(Послуги з організації одноразового гарячого харчуван...×-
ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень(Послуги з організації одноразового гарячого харчування в Хмелівському ліцеї Смолінської селищної ради Кіровоградської області)
- ID: UA-2026-09-04-013170-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301831
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Смолінської селищної ради ЄДРПОУ: 41798621ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень (Послуги з організації одноразового гарячого харчува...×-
ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень (Послуги з організації одноразового гарячого харчування в Смолінському ліцеї №2 Смолінської селищної ради Кіровоградської області)
- ID: UA-2026-09-04-013096-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301767
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Смолінської селищної ради ЄДРПОУ: 41798621ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень (Послуги з організації одноразового гарячого харчува...×-
ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень (Послуги з організації одноразового гарячого харчування в Смолінському ліцеї №1 Смолінської селищної ради Кіровоградської області)
- ID: UA-2026-09-04-013013-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301673
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Смолінської селищної ради ЄДРПОУ: 41798621ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень (Послуги з організації гарячого харчування для учнів...×-
ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень (Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів у групі продовженого дня в Смолінському ліцеї №2 Смолінської селищної ради Кіровоградської області (аутсорсинг))
- ID: UA-2026-09-02-010781-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269573
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Смолінської селищної ради ЄДРПОУ: 41798621ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 12 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень(Послуги з організації гарячого харчування для учнів...×-
ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень(Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів у групі продовженого дня в Смолінському ліцеї №1 Смолінської селищної ради Кіровоградської області (аутсорсинг))
- ID: UA-2026-09-02-010270-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269048
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Смолінської селищної ради ЄДРПОУ: 41798621ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 12 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень(Послуги з організації одноразового гарячого харчуван...×-
ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень(Послуги з організації одноразового гарячого харчування в Хмелівському ліцеї Смолінської селищної ради Кіровоградської області)
- ID: UA-2026-08-20-010987-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30148665
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Смолінської селищної ради ЄДРПОУ: 41798621ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 4 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень (Послуги з організації одноразового гарячого харчува...×-
ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень (Послуги з організації одноразового гарячого харчування в Смолінському ліцеї №2 Смолінської селищної ради Кіровоградської області)
- ID: UA-2026-08-20-010206-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30147878
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Смолінської селищної ради ЄДРПОУ: 41798621ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 4 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень (Послуги з організації одноразового гарячого харчува...×-
ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень (Послуги з організації одноразового гарячого харчування в Смолінському ліцеї №1 Смолінської селищної ради Кіровоградської області)
- ID: UA-2026-08-20-009432-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30147120
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Смолінської селищної ради ЄДРПОУ: 41798621ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 4 дні назад
-