• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень (Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів у групі продовженого дня в Смолінському ліцеї №2 Смолінської селищної ради Кіровоградської області (аутсорсинг))

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 12 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 12 днів (до 18.09.26 00:00)

354 900.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
12
дн
13
год
06
хв
22
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 1a416b7ad99f4914b99c0c6afef79f6e
Внутрішній номер закупівлі: 30269573
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-010781-a   
Замовник: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Смолінської селищної ради
Контактна особа: Беззубова Валентина Василівна 380525833841 smolino_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 354 900.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 15:53 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 15:53 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 15:53 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 11:44

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴354 900.00 ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень (Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів у групі продовженого дня в Смолінському ліцеї №2 Смолінської селищної ради Кіровоградської області (аутсорсинг))