-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень (Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів у групі продовженого дня в Смолінському ліцеї №2 Смолінської селищної ради Кіровоградської області (аутсорсинг))
Оголошено тендер
354 900.00
UAH
Номер:
467bf2a5fa254649810fd7684ac1f9cc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-013440-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Смолінської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41798621
-
Адреса:
26223, Україна, Кіровоградська область, Новоукраїнський р-н, селище міського типу Смоліне, вулиця Казакова будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Смолінської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41798621
-
Адреса:
26223, Україна, Кіровоградська область, Новоукраїнський р-н, селище міського типу Смоліне, вулиця Казакова будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
354 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень (Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів у групі продовженого дня в Смолінському ліцеї №2 Смолінської селищної ради Кіровоградської області (аутсорсинг))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
02.09.2026 15:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписВласні надходження бюджетних установ (батьківська плата, спеціальний фонд)
Сума354 900.00 UAH