-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень (Послуги з організації одноразового гарячого харчування в Смолінському ліцеї №2 Смолінської селищної ради Кіровоградської області)
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-010206-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 4 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 4 дні назад
3 337 062.68
UAH без ПДВ
Номер:
f22bcf6236fc4ecf950575acd04d6293
Внутрішній номер закупівлі:
30147878
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-010206-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Смолінської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41798621
-
Адреса:
26223, Україна, Кіровоградська область, Новоукраїнський р-н, селище міського типу Смоліне, вулиця Казакова будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Беззубова Валентина Василівна 380525833841 smolino_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 337 062.68 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 15:36 - 28.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 15:36 - 31.08.2026 08:30
Аукціон:
з 01.09.2026 11:53
Період кваліфікації:
31.08.2026 08:30 - 31.08.2026 13:46
Період завантаження договору:
06.09.2026 00:00 - 16.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 337 062.68 ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень (Послуги з організації одноразового гарячого харчування в Смолінському ліцеї №2 Смолінської селищної ради Кіровоградської області)