-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень (Послуги з організації одноразового гарячого харчування в Смолінському ліцеї №2 Смолінської селищної ради Кіровоградської області)
Оголошено тендер
3 337 062.68
UAH
Номер:
8152f9cec368439e89443cf2dee5d55c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-20-012116-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Смолінської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41798621
-
Адреса:
26223, Україна, Кіровоградська область, Новоукраїнський р-н, селище міського типу Смоліне, вулиця Казакова будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Смолінської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41798621
-
Адреса:
26223, Україна, Кіровоградська область, Новоукраїнський р-н, селище міського типу Смоліне, вулиця Казакова будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 337 062.68 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень (Послуги з організації одноразового гарячого харчування в Смолінському ліцеї №2 Смолінської селищної ради Кіровоградської області)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
20.08.2026 15:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяСмолінська
Сума2 482 902.68 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСмолінська
Сума854 160.00 UAH