• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень (Послуги з організації одноразового гарячого харчування в Смолінському ліцеї №1 Смолінської селищної ради Кіровоградської області)

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 4 дні назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 4 дні назад

817 622.55 UAH без ПДВ
Номер: dda6abeb15504b17913d2b69539e0161
Внутрішній номер закупівлі: 30147120
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-20-009432-a   
Замовник: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Смолінської селищної ради
Контактна особа: Беззубова Валентина Василівна 380525833841 smolino_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 817 622.55 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.08.2026 15:14 - 28.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.08.2026 15:14 - 31.08.2026 08:00
Аукціон: з 01.09.2026 12:04
Період кваліфікації: 31.08.2026 08:00 - 31.08.2026 13:44
Період завантаження договору: 06.09.2026 00:00 - 16.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴817 622.55 ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень (Послуги з організації одноразового гарячого харчування в Смолінському ліцеї №1 Смолінської селищної ради Кіровоградської області)