• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень (Послуги з організації одноразового гарячого харчування в Смолінському ліцеї №1 Смолінської селищної ради Кіровоградської області)

Оголошено тендер

817 622.55 UAH
Номер: 3dbcd479afe5463d895a756e04529185
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-20-010587-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Смолінської селищної ради
Замовник: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Смолінської селищної ради
Очікувана вартість: 817 622.55 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень (Послуги з організації одноразового гарячого харчування в Смолінському ліцеї №1 Смолінської селищної ради Кіровоградської області)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 20.08.2026 14:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяСмолінська
Сума608 342.55 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСмолінська
Сума209 280.00 UAH