-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів 1-9 класів Микитичівської гімназії Устилузької міс...×-
Послуги з організації харчування учнів 1-9 класів Микитичівської гімназії Устилузької міської ради Волинської області (код 55510000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»).
- ID: UA-2026-09-04-011337-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300014
МИКИТИЧІВСЬКА ГІМНАЗІЯ УСТИЛУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 23019060ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів 1-9 класів Микитичівської гімназії Устилузької міс...×-
Послуги з організації харчування учнів 1-9 класів Микитичівської гімназії Устилузької міської ради Волинської області (код 55510000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»).
- ID: UA-2026-08-26-012558-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30204166
МИКИТИЧІВСЬКА ГІМНАЗІЯ УСТИЛУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 23019060ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів 1-9 класів Микитичівської гімназії Устилузької міс...×-
Послуги з організації харчування учнів 1-9 класів Микитичівської гімназії Устилузької міської ради Волинської області (код 55510000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»).
- ID: UA-2026-08-13-006100-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30076041
МИКИТИЧІВСЬКА ГІМНАЗІЯ УСТИЛУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 23019060ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів 5-9 класів пільгових категорій...×-
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів 5-9 класів пільгових категорій Микитичівської гімназії Устилузької міської ради Волинської області (код 55510000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»).
- ID: UA-2026-01-15-001861-a
- Дата створення : 15.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27915075
МИКИТИЧІВСЬКА ГІМНАЗІЯ УСТИЛУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 23019060ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів 5-9 класів Микитичівської гімн...×-
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів 5-9 класів Микитичівської гімназії Устилузької міської ради Волинської області (код 55510000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»).
- ID: UA-2025-12-31-002399-a
- Дата створення : 31.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27817924
МИКИТИЧІВСЬКА ГІМНАЗІЯ УСТИЛУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 23019060ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування (сніданки для учнів початкових класів Микитичівської гімн...×-
Послуги з організації харчування (сніданки для учнів початкових класів Микитичівської гімназії Устилузької міської ради Волинської області) (код 55510000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник")
- ID: UA-2025-10-30-003330-a
- Дата створення : 30.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26943160
МИКИТИЧІВСЬКА ГІМНАЗІЯ УСТИЛУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 23019060ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування (сніданки для учнів 5-9 класів Микитичівської гімназії Ус...×-
Послуги з організації харчування (сніданки для учнів 5-9 класів Микитичівської гімназії Устилузької міської ради Волинської області) (код 55510000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник")
- ID: UA-2025-01-16-006979-a
- Дата створення : 16.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24047096
МИКИТИЧІВСЬКА ГІМНАЗІЯ УСТИЛУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 23019060ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування (сніданки для учнів початкових класів Микитичівської гімн...×-
Послуги з організації харчування (сніданки для учнів початкових класів Микитичівської гімназії Устилузької міської ради Волинської області) (код 55510000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник")
- ID: UA-2025-01-16-006132-a
- Дата створення : 16.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24046256
МИКИТИЧІВСЬКА ГІМНАЗІЯ УСТИЛУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 23019060ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування (сніданки для учнів початкових класів Микитичівської гімн...×-
Послуги з організації харчування (сніданки для учнів початкових класів Микитичівської гімназії Устилузької міської ради Волинської області) (код 55510000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник")
- ID: UA-2024-11-01-004774-a
- Дата створення : 01.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23099607
МИКИТИЧІВСЬКА ГІМНАЗІЯ УСТИЛУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 23019060ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування (сніданки для пільгових категорій школярів Микитичівської...×-
Послуги з організації харчування (сніданки для пільгових категорій школярів Микитичівської гімназії Устилузької міської ради Волинської області) (код 55510000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник")
- ID: UA-2024-01-09-002145-a
- Дата створення : 09.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20333777
МИКИТИЧІВСЬКА ГІМНАЗІЯ УСТИЛУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 23019060ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування (сніданки для пільгових категорій школярів Микитичівської...×-
Послуги з організації харчування (сніданки для пільгових категорій школярів Микитичівської гімназії Устилузької міської ради Волинської області) (код 55510000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник")
- ID: UA-2023-04-11-006567-a
- Дата створення : 11.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17468169
МИКИТИЧІВСЬКА ГІМНАЗІЯ УСТИЛУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 23019060ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування (сніданки для учнів пільгових категорій школярів комуналь...×-
Послуги з організації харчування (сніданки для учнів пільгових категорій школярів комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів села Микитичі Устилузької міської ради Волинської області) (код 55510000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
- ID: UA-2022-02-11-002801-c
- Дата створення : 11.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14088650
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ С. МИКИТИЧІ УСТИЛУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 23019060ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з організації харчування (сніданки для учнів пільгових категорій школярів комуналь...×-
Послуги з організації харчування (сніданки для учнів пільгових категорій школярів комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів села Микитичі Устилузької міської ради Волинської області) (код 55510000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
- ID: UA-2022-01-24-006247-b
- Дата створення : 24.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13728230
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ С. МИКИТИЧІ УСТИЛУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 23019060ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з організації харчування (сніданки для учнів пільгових категорій школярів комуналь...×-
Послуги з організації харчування (сніданки для учнів пільгових категорій школярів комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів села Микитичі Устилузької міської ради Волинської області) (код 55510000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
- ID: UA-2022-01-12-000647-b
- Дата створення : 12.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13581204
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ С. МИКИТИЧІ УСТИЛУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 23019060ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьТорги не відбулисяТорги не відбулися -