-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів 1-9 класів Микитичівської гімназії Устилузької міської ради Волинської області (код 55510000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»).
Тендер Prozorro UA-2026-08-26-012558-a
Завершена
55 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
a625769067a94ec88db43d6b88d5d6d7
Внутрішній номер закупівлі:
30204166
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-26-012558-a
Замовник:
МИКИТИЧІВСЬКА ГІМНАЗІЯ УСТИЛУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23019060
-
Адреса:
44710, Україна, Волинська область, Микитичі, ВУЛИЦЯ МОЛОДІЖНА, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валерій Степанюк 380974558873 mktosvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
55 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування учнів 1-9 класів Микитичівської гімназії Устилузької міської ради Волинської області (код 55510000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»).
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ГРИЩУК ЛАРІСА ВАСИЛІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
1990122924
-
Контактна особа:
Грищук Л.В. 0634101529
-
Адреса:
44700, Україна, Волинська область, Володимир-Волинський, Гулевичівни, 17
Ціна пропозиції
55 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.08.2026 16:51
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
20780cfb89c842159fcccc151acab409
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-26-012558-a-a1
Постачальник:
ФОП "ГРИЩУК ЛАРІСА ВАСИЛІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
1990122924
-
Адреса:
44700, Україна, Волинська область, Володимир-Волинський, Гулевичівни, 17
Номер договору:
44
Сума договору:
55 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
26.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний