-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів 1-9 класів Микитичівської гімназії Устилузької міської ради Волинської області (код 55510000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»).
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-006100-a
Закупівля здійснюється із застосуванням "Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування " затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178 (зі змінами)
Торги не відбулися
55 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
999e01d7d7fb4510ad173bc039c43e75
Внутрішній номер закупівлі:
30076041
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-006100-a
Замовник:
МИКИТИЧІВСЬКА ГІМНАЗІЯ УСТИЛУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23019060
-
Адреса:
44710, Україна, Волинська область, Микитичі, ВУЛИЦЯ МОЛОДІЖНА, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валерій Степанюк 380974558873 mktosvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
55 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 13:02 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 13:02 - 21.08.2026 14:00
Аукціон:
з 24.08.2026 11:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴55 000.00 Послуги з організації харчування учнів 1-9 класів Микитичівської гімназії Устилузької міської ради Волинської області