• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації харчування учнів 1-9 класів Микитичівської гімназії Устилузької міської ради Волинської області (код 55510000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»).

Оголошено тендер

55 000.00 UAH
Номер: 6c069777bed047bbad1ebd00510f95fa
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-13-007425-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: МИКИТИЧІВСЬКА ГІМНАЗІЯ УСТИЛУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Замовник: МИКИТИЧІВСЬКА ГІМНАЗІЯ УСТИЛУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Очікувана вартість: 55 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації харчування учнів 1-9 класів Микитичівської гімназії Устилузької міської ради Волинської області (код 55510000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»).
Примітки: Місцезнаходження замовника: 44710, Волинська обл., село Микитичі, вул. Молодіжна, будинок 29. Категорія замовника: відповідно до частини 4 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" - 3) підприємства, установи, організації, значені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону. Закупівля здійснюється із застосуванням "Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування " затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178 (зі змінами)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 13.08.2026 12:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти державного бюджету
Код класифікації видатківКПК-2026:2211360 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума38 500.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяМикитичі
Сума16 500.00 UAH