• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації харчування учнів 1-9 класів Микитичівської гімназії Устилузької міської ради Волинської області (код 55510000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»).

Закупівля здійснюється із застосуванням "Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування " затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178 (зі змінами)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 16:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 16:00)

231 280.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
19
год
17
хв
55
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: b76d9ad82dfd477298a7b9c1d4ac7191
Внутрішній номер закупівлі: 30300014
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-011337-a   
Замовник: МИКИТИЧІВСЬКА ГІМНАЗІЯ УСТИЛУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Контактна особа: Валерій Степанюк 380974558873 mktosvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 231 280.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 15:36 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 15:36 - 20.09.2026 16:00
Період оскарження: 04.09.2026 15:36 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:36

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴231 280.00 Послуги з організації харчування учнів 1-9 класів Микитичівської гімназії Устилузької міської ради Волинської області (код 55510000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»).