-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів 1-9 класів Микитичівської гімназії Устилузької міської ради Волинської області (код 55510000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»).
Оголошено тендер
231 280.00
UAH
Номер:
2b22dc993ca944028351187b7ede63b4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-013879-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
МИКИТИЧІВСЬКА ГІМНАЗІЯ УСТИЛУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23019060
-
Адреса:
44710, Україна, Волинська область, Микитичі, ВУЛИЦЯ МОЛОДІЖНА, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
МИКИТИЧІВСЬКА ГІМНАЗІЯ УСТИЛУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23019060
-
Адреса:
44710, Україна, Волинська область, Микитичі, ВУЛИЦЯ МОЛОДІЖНА, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
231 280.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування учнів 1-9 класів Микитичівської гімназії Устилузької міської ради Волинської області (код 55510000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»).
Примітки:
Місцезнаходження замовника: 44710, Волинська обл., село Микитичі, вул. Молодіжна, будинок 29. Категорія замовника: відповідно до частини 4 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" - 3) підприємства, установи, організації, значені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону. Закупівля здійснюється із застосуванням "Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування " затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178 (зі змінами)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
04.09.2026 15:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяМикитичі
Сума169 680.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяМикитичі
Сума61 600.00 UAH