-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів Устянського ЗЗСО І – ІІ ст.- ID: UA-2026-08-31-011623-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244897
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44006059ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів Вербізького ЗЗСО І – ІІ ст.- ID: UA-2026-08-31-011439-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244716
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44006059ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів Рудниківського ЗЗСО І – ІІІ ст...×-
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів Рудниківського ЗЗСО І – ІІІ ст.
- ID: UA-2026-08-31-011194-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244480
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44006059ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів Раделицького ЗЗСО І – ІІІ ст.- ID: UA-2026-08-31-010730-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244017
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44006059ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів Гірського ЗЗСО І – ІІІ ст.- ID: UA-2026-08-31-010042-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243316
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44006059ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів Новосілко-Опарського ЗЗСО І –...×-
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів Новосілко-Опарського ЗЗСО І – ІІІ ст.
- ID: UA-2026-08-31-009235-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242510
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44006059ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів Колодрубівського ЗЗСО І – ІІІ...×-
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів Колодрубівського ЗЗСО І – ІІІ ст.
- ID: UA-2026-08-31-008474-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241739
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44006059ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів Дроговизького ЗЗСО І – ІІІ ст.- ID: UA-2026-08-31-007930-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241203
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44006059ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів Великогорожаннівського ЗЗСО І...×-
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів Великогорожаннівського ЗЗСО І – ІІІ ст.
- ID: UA-2026-08-31-006056-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239353
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44006059ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів Більченського ЗЗСО І – ІІІ ст.- ID: UA-2026-08-31-005200-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238491
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44006059ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів Миколаївського ЗЗСО І ст.- ID: UA-2026-08-31-004641-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237936
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44006059ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів Миколаївського ЗЗСО І – ІІІ ст...×-
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів Миколаївського ЗЗСО І – ІІІ ст. №2
- ID: UA-2026-08-31-004349-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237645
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44006059ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів Миколаївського ЗЗСО І – ІІІ ст...×-
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів Миколаївського ЗЗСО І – ІІІ ст. №1
- ID: UA-2026-08-31-003899-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237185
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44006059ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації шкільного харчування учнів 5-11 класів- ID: UA-2026-08-19-004505-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30128137
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44006059ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів- ID: UA-2026-08-19-003164-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30126804
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44006059ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -