-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-003164-a
Торги не відбулися
5 068 125.00
UAH без ПДВ
Номер:
49ef238bcc394617bdf160b48ce0bdcc
Внутрішній номер закупівлі:
30126804
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-003164-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44006059
-
Адреса:
81600, Україна, Львівська область, Стрийський р-н, м. Миколаїв, вул. Володимира Великого, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Тимчишин +380324151846 tymchyshynvv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 068 125.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 13:03 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 13:03 - 27.08.2026 09:00
Аукціон:
з 28.08.2026 11:49
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 093 125.00 Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів
- Лот №2 ₴381 600.00 Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів
- Лот №3 ₴830 775.00 Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів
- Лот №4 ₴361 725.00 Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів
- Лот №5 ₴162 975.00 Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів
- Лот №6 ₴500 850.00 Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів
- Лот №7 ₴214 650.00 Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів
- Лот №8 ₴107 325.00 Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів
- Лот №9 ₴155 025.00 Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів
- Лот №10 ₴234 525.00 Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів
- Лот №11 ₴540 600.00 Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів
- Лот №12 ₴147 075.00 Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів
- Лот №13 ₴162 975.00 Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів
- Лот №14 ₴174 900.00 Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів