-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з організації шкільного харчування учнів 5-11 класів
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-004505-a
Торги не відбулися
11 221 955.00
UAH без ПДВ
Номер:
8162f457c13a46f0a9823ebf1b490334
Внутрішній номер закупівлі:
30128137
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-004505-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44006059
-
Адреса:
81600, Україна, Львівська область, Стрийський р-н, м. Миколаїв, вул. Володимира Великого, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Тимчишин +380324151846 tymchyshynvv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
11 221 955.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 13:02 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 13:02 - 27.08.2026 09:00
Аукціон:
з 28.08.2026 11:05
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴2 500 275.00 Послуги з організації шкільного харчування учнів 5-11 класів
- Лот №2 ₴1 009 120.00 Послуги з організації шкільного харчування учнів 5-11 класів
- Лот №3 ₴2 081 310.00 Послуги з організації шкільного харчування учнів 5-11 класів
- Лот №4 ₴815 405.00 Послуги з організації шкільного харчування учнів 5-11 класів
- Лот №5 ₴301 835.00 Послуги з організації шкільного харчування учнів 5-11 класів
- Лот №6 ₴1 054 170.00 Послуги з організації шкільного харчування учнів 5-11 класів
- Лот №7 ₴441 490.00 Послуги з організації шкільного харчування учнів 5-11 класів
- Лот №8 ₴252 280.00 Послуги з організації шкільного харчування учнів 5-11 класів
- Лот №9 ₴432 480.00 Послуги з організації шкільного харчування учнів 5-11 класів
- Лот №10 ₴527 085.00 Послуги з організації шкільного харчування учнів 5-11 класів
- Лот №11 ₴1 085 705.00 Послуги з організації шкільного харчування учнів 5-11 класів
- Лот №12 ₴265 795.00 Послуги з організації шкільного харчування учнів 5-11 класів
- Лот №13 ₴189 210.00 Послуги з організації шкільного харчування учнів 5-11 класів
- Лот №14 ₴265 795.00 Послуги з організації шкільного харчування учнів 5-11 класів