-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації шкільного харчування учнів 5-11 класів
Оголошено тендер
11 221 955.00
UAH
Номер:
f885253d771f4fcd93aa6e94f38a15fc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-19-002193-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44006059
-
Адреса:
81600, Україна, Львівська область, Стрийський р-н, м. Миколаїв, вул. Володимира Великого, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44006059
-
Адреса:
81600, Україна, Львівська область, Стрийський р-н, м. Миколаїв, вул. Володимира Великого, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
11 221 955.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації шкільного харчування учнів 5-11 класів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
19.08.2026 10:01
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації шкільного харчування учнів 5-11 класів Миколаївського ЗЗСО І – ІІІ ст. №1
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги з організації шкільного харчування учнів 5-11 класів Миколаївського ЗЗСО І – ІІІ ст. №2
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги з організації шкільного харчування учнів 5-11 класів Миколаївського ліцею
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги з організації шкільного харчування учнів 5-11 класів Більченського ЗЗСО І – ІІI ст.
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги з організації шкільного харчування учнів 5-11 класів Великогорожаннівського ЗЗСО І – ІІІ ст.
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги з організації шкільного харчування учнів 5-11 класів Гірського ЗЗСО І – ІІІ ст.
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги з організації шкільного харчування учнів 5-11 класів Дроговизького ЗЗСО І – ІІІ ст
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги з організації шкільного харчування учнів 5-11 класів Колодрубівського ЗЗСО І – ІІІ ст.
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги з організації шкільного харчування учнів 5-11 класів Новосілко-Опарського ЗЗСО І – ІІІ ст.
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги з організації шкільного харчування учнів 5-11 класів Раделицького ЗЗСО І – ІІІ ст.
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги з організації шкільного харчування учнів 5-11 класів Рудниківського ЗЗСО І – ІІІ ст.
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги з організації шкільного харчування учнів 5-11 класів Вербізького ЗЗСО І – ІІ ст.
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги з організації шкільного харчування учнів 5-11 класів Малогорожаннівського ЗЗСО І – ІІ ст.
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги з організації шкільного харчування учнів 5-11 класів Устянського ЗЗСО І – ІІ ст.
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяМиколаїв
Сума3 300 575.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСубвенція з державного бюджету місцевим бюджетам
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяМиколаїв
Сума7 921 380.00 UAH