-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів Ліцею ім. В’ячеслава Чорновола...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів Ліцею ім. В’ячеслава Чорновола Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
- ID: UA-2026-09-01-011476-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258277
Ліцей ім. В'ячеслава Чорновола Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 02136382ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею ім. В’ячеслава Ч...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею ім. В’ячеслава Чорновола Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
- ID: UA-2026-09-01-011424-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258226
Ліцей ім. В'ячеслава Чорновола Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 02136382ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів пільгових категорій (Код ДК 0...×-
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів пільгових категорій (Код ДК 021:2015 (CPV): 55320000-9 - Послуги з організації харчування)(аутсорсинг)) (обіди)
- ID: UA-2026-08-28-006857-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30226278
ЛІЦЕЙ ІМ. В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02136382ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-11 класів (Код ДК 021:2015...×-
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-11 класів (Код ДК 021:2015 (CPV): 55320000-9 - Послуги з організації харчування)(аутсорсинг)) (сніданки)
- ID: UA-2026-08-28-000961-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30220471
ЛІЦЕЙ ІМ. В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02136382ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування(послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових...×-
Послуги з організації харчування(послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею ім. В’ячеслава Чорновола Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг))
- ID: UA-2026-01-13-012821-a
- Дата створення : 13.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27897879
Ліцей ім. В'ячеслава Чорновола Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 02136382ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-4 класів (Код ДК 021:2015 (...×-
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-4 класів (Код ДК 021:2015 (CPV): 55320000-9 - Послуги з організації харчування)(аутсорсинг))
- ID: UA-2026-01-13-012791-a
- Дата створення : 13.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27897849
Ліцей ім. В'ячеслава Чорновола Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 02136382ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування(послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових...×-
Послуги з організації харчування(послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею ім. В’ячеслава Чорновола Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг))
- ID: UA-2026-01-02-006663-a
- Дата створення : 02.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27831087
Ліцей ім. В'ячеслава Чорновола Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 02136382ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-4 класів (Код ДК 021:2015 (...×-
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-4 класів (Код ДК 021:2015 (CPV): 55320000-9 - Послуги з організації харчування)(аутсорсинг))
- ID: UA-2026-01-02-006620-a
- Дата створення : 02.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27831045
Ліцей ім. В'ячеслава Чорновола Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 02136382ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-4 класів- ID: UA-2025-09-22-004110-a
- Дата створення : 22.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26504442
Ліцей ім. В'ячеслава Чорновола Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 02136382ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування(послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових...×-
Послуги з організації харчування(послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею ім. В’ячеслава Чорновола Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг))
- ID: UA-2025-09-22-003676-a
- Дата створення : 22.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26504012
Ліцей ім. В'ячеслава Чорновола Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 02136382ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування(послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових...×-
Послуги з організації харчування(послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею ім. В’ячеслава Чорновола Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг))
- ID: UA-2025-09-10-009011-a
- Дата створення : 10.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26390244
Ліцей ім. В'ячеслава Чорновола Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 02136382ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-4 класів- ID: UA-2025-09-10-007791-a
- Дата створення : 10.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26389042
Ліцей ім. В'ячеслава Чорновола Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 02136382ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
55320000-9 - Послуги з організації харчування(послуги з організації гарячого харчування уч...×-
55320000-9 - Послуги з організації харчування(послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею ім.В.Чорновола Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг))
- ID: UA-2025-02-03-005688-a
- Дата створення : 03.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24281311
Ліцей ім. В'ячеслава Чорновола Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 02136382ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування (послуги з організації гарячого харчування учнів пільгови...×-
Послуги з організації харчування (послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій)
- ID: UA-2025-01-24-015132-a
- Дата створення : 24.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24177270
Ліцей ім. В'ячеслава Чорновола Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 02136382ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
55320000-9 - Послуги з організації харчування(послуги з організації гарячого харчування уч...×-
55320000-9 - Послуги з організації харчування(послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею ім.В.Чорновола Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг))
- ID: UA-2025-01-23-020094-a
- Дата створення : 23.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24161558
Ліцей ім. В'ячеслава Чорновола Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 02136382ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -