-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею ім. В’ячеслава Чорновола Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011424-a
Завершена
233 285.00
UAH без ПДВ
Номер:
b51072854f2d4217a74ffd219ed1441d
Внутрішній номер закупівлі:
30258226
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011424-a
Замовник:
Ліцей ім. В'ячеслава Чорновола Івано-Франківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02136382
-
Адреса:
76005, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ЧОРНОВОЛА, будинок 130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петрунько Любов Михайлівна 380342757518 zsh28if@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Так як рішення Івано-Франківської міської ради про встановлення граничних вартостей харчування учнів, які здобувають початкову, базову та профільну середню освіту у закладах загальної середньої освіти комунальної форми власності Івано-Франківської міської ради, було прийнято 27 серпня 2026 року, це унеможливлює вчасне проведення та дотримання термінів проведення, що визначені Особливостям та Законом, відкритих торгів по закупівлі послуг з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею ім. В’ячеслава Чорновола Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) на вересень-грудень 2026 року (далі - Послуга) та унеможливлює надання Послуги з 01 вересня 2026 року. Отже, для забезпечення та організації вчасного та якісного надання послуг з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій (другий прийом їжі) Ліцею ім. В’ячеслава Чорновола Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) з 02 вересня 2026 року по 18 вересня 2026 року (період, необхідний для проведення відкритих торгів на здійснення закупівлі послуг з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею № 22 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) на період до кінця грудня 2026 року включно), враховуючи основні умови застосування нагальної потреби: непередбачуваність - до 27.08.2026р. не було встановлено граничних вартостей харчування, що не дозволяло скласти технічне завдання; брак часу - не достатньо часу для проведення відкритих торгів, щоб розпочати надання послуг з організації гарячого харчування учнів з 02 вересня 2026 року та документальне підтвердження - рішення 64 сесії Івано-Франківської міської ради від 27.08.2026 р № 178-64 «Про встановлення вартості харчування учнів, які здобувають початкову, базову та профільну середню освіту у закладах загальної середньої освіти комунальної форми власності Івано-Франківської міської ради»; враховуючи, що навчальний процес та обов`язок забезпечення дітей харчуванням розпочинається з 01.09.2026 року, враховуючи те, що дотримання строків для проведення відкритих торгів (які становлять не менше 15-20 днів) є об`єктивно неможливим, оскільки це призведе до зриву організації харчування та порушення ст.56 ЗУ «Про освіту»; виникає нагальна потреба у здійснення даної Закупівлі.
Очікувана вартість:
233 285.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею ім. В’ячеслава Чорновола Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 18.09.2026
Місце постачання
76005, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ЧОРНОВОЛА, будинок 130
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа підприємець Барановська Марія Ярославівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2548512823
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Карпатська буд. 2, кв. 80
Ціна пропозиції
233 285.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 18:49
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4aff4d0be0fe451f8f0c79ac165ace5f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-011424-a-a1
Постачальник:
Фізична особа підприємець Барановська Марія Ярославівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2548512823
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Карпатська буд. 2, кв. 80
Номер договору:
22
Сума договору:
233 285.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 17:00
Статус:
Підписаний