-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів пільгових категорій (Код ДК 021:2015 (CPV): 55320000-9 - Послуги з організації харчування)(аутсорсинг)) (обіди)
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-006857-a
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів пільгових категорій (Код ДК 021:2015 (CPV): 55320000-9 - Послуги з організації харчування)(аутсорсинг)) (обіди)
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 08:00)
1 394 085.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
20
год
28
хв
58
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f1cad2b668874171ba29ec6f70241761
Внутрішній номер закупівлі:
30226278
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-006857-a
Замовник:
ЛІЦЕЙ ІМ. В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02136382
-
Адреса:
76005, Україна, Івано-Франківська область, Івано Франківськ, вул. Чорновола,130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любов Петрунько +380668019062 zsh28if@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 394 085.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.08.2026 15:40 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2026 15:40 - 05.09.2026 08:00
Період оскарження:
28.08.2026 15:40 - 02.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 15:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 394 085.00 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів пільгових категорій (Код ДК 021:2015 (CPV): 55320000-9 - Послуги з організації харчування)(аутсорсинг)) (обіди)