-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів пільгових категорій (Код ДК 021:2015 (CPV): 55320000-9 - Послуги з організації харчування)(аутсорсинг)) (обіди)
Оголошено тендер
1 394 085.00
UAH
Номер:
4d01afeff22b454c8f736f7535651f16
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-000110-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЛІЦЕЙ ІМ. В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02136382
-
Адреса:
76005, Україна, Івано-Франківська область, Івано Франківськ, вул. Чорновола,130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЛІЦЕЙ ІМ. В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02136382
-
Адреса:
76005, Україна, Івано-Франківська область, Івано Франківськ, вул. Чорновола,130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 394 085.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів пільгових категорій (Код ДК 021:2015 (CPV): 55320000-9 - Послуги з організації харчування)(аутсорсинг)) (обіди)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
28.08.2026 08:02
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів пільгових категорій (Код ДК 021:2015 (CPV): 55320000-9 - Послуги з організації харчування)(аутсорсинг)) (обіди)
Кількість
77 день
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківська
Сума1 394 085.00 UAH