• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-11 класів (Код ДК 021:2015 (CPV): 55320000-9 - Послуги з організації харчування)(аутсорсинг)) (сніданки)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 08:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 08:00)

4 677 225.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
20
год
29
хв
11
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: e74974df76814f1c824f3967bde2a600
Внутрішній номер закупівлі: 30220471
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-28-000961-a   
Замовник: ЛІЦЕЙ ІМ. В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Любов Петрунько +380668019062 zsh28if@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 4 677 225.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.08.2026 10:18 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.08.2026 10:18 - 05.09.2026 08:00
Період оскарження: 28.08.2026 10:18 - 02.09.2026 00:00
Аукціон: з 07.09.2026 12:04

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 677 225.00 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-11 класів (Код ДК 021:2015 (CPV): 55320000-9 - Послуги з організації харчування)(аутсорсинг)) (сніданки)