-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання» (Послуги з по...×-
ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання» (Послуги з поточного ремонту з встановлення та підключення джерела резервного живлення (дизель-генераторної установки)) на території та для потреб закладу дошкільної освіти (дитячій садок) № 245 «Перевесло» Дарницького району м. Києва, вул. Урлівська, 19-А
- ID: UA-2026-08-17-004502-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30101389
ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання» (Послуги з по...×-
ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання» (Послуги з поточного ремонту з встановлення та підключення джерела резервного живлення (дизель-генераторної установки)) на території та для потреб закладу дошкільної освіти (дитячій садок) № 445 Дарницького району м. Києва, вул. Чавдар Єлизавети, 10
- ID: UA-2026-08-17-003996-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30100893
ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання» (Послуги з по...×-
ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання» (Послуги з поточного ремонту з встановлення та підключення джерела резервного живлення (дизель-генераторної установки)) на території та для потреб закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 807 «Пролісок» Дарницького району м. Києва, вул. Бориспільська, 51
- ID: UA-2026-07-10-007152-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29785903
ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання» (Послуги з по...×-
ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання» (Послуги з поточного ремонту з встановлення та підключення джерела резервного живлення (дизель-генераторної установки)) на території та для потреб закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 256 Дарницького району м. Києва, вул. Генадія Афанасьєва, 10
- ID: UA-2026-07-10-006539-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29785293
ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання» (Послуги з по...×-
ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання» (Послуги з поточного ремонту з встановлення та підключення джерела резервного живлення (дизель-генераторної установки)) на території та для потреб закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 242 Дарницького району м. Києва, вул. Олександра Кошиця, 9-А
- ID: UA-2026-07-10-006305-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29785046
ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання» (Послуги з по...×-
ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання» (Послуги з поточного ремонту з встановлення та підключення джерела резервного живлення (дизель-генераторної установки)) на території та для потреб закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 791 Дарницького району м. Києва, вул. Вишняківська, 8-Б
- ID: UA-2026-06-15-010261-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29540434
ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання» (Послуги з по...×-
ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання» (Послуги з поточного ремонту з встановлення та підключення джерела резервного живлення (дизель-генераторної установки)) на території та для потреб закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 148 Дарницького району м. Києва, вул. Вереснева, 5-А
- ID: UA-2026-06-11-009530-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29511174
ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання» (Послуги з по...×-
ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання» (Послуги з поточного ремонту з встановлення та підключення джерела резервного живлення (дизель-генераторної установки)) на території та для потреб закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 678 Дарницького району м. Києва, вул. Павла Петриченко, 77
- ID: UA-2026-06-11-008904-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29510542
ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання» (Послуги з по...×-
ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання» (Послуги з поточного ремонту з встановлення та підключення джерела резервного живлення (дизель-генераторної установки)) на території та для потреб закладу дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу № 704 Дарницького району м. Києва, вул. Ревуцького, 30-А
- ID: UA-2026-06-11-007848-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29509491
ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту з встановлення та підключення джерела резервного живлення (диз...×-
Послуги з поточного ремонту з встановлення та підключення джерела резервного живлення (дизель-генераторної установки) на території та для потреб ліцею № 290 Дарницького району м. Києва, вулиця Ревуцького,13А (ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання»)
- ID: UA-2026-06-02-004375-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29405723
ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту зі встановлення та підключення джерела резервного живлення (ди...×-
Послуги з поточного ремонту зі встановлення та підключення джерела резервного живлення (дизель-генераторної установки) на території та для потреб ліцею №329 «Логос» Дарницького району м. Києва,вулиця Урлівська,16 Б (ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання) .
- ID: UA-2026-06-02-003892-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29405252
ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту зі встановлення та підключення джерела резервного живлення (ди...×-
Послуги з поточного ремонту зі встановлення та підключення джерела резервного живлення (дизель-генераторної установки) на території та для потреб ліцею № 315 Дарницького району м. Києва,вулиця Драгоманова Михайла,27 А (ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання) .
- ID: UA-2026-06-02-003144-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29404496
ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
-ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання»(послуги з по...×-
-ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання»(послуги з поточного ремонту з встановлення та підключення джерела резервного живлення (дизель-генераторної установки) на території та для потреб закладу дошкільної освіти(ясла-садок) № 210 Дарницького району м. Києва , вул. Срібнокільська , 14-Б )»
- ID: UA-2026-05-14-012684-a
- Дата створення : 14.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29229240
ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
-ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання»(послуги з по...×-
-ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання»(послуги з поточного ремонту з встановлення та підключення джерела резервного живлення (дизель-генераторної установки) на території та для потреб закладу дошкільної освіти(ясла-садок) № 5 Дарницького району м. Києва , вул. Срібнокільська , 4-А
- ID: UA-2026-05-14-011515-a
- Дата створення : 14.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29228075
ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
-ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання»(послуги з по...×-
-ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання»(послуги з поточного ремонту з встановлення та підключення джерела резервного живлення (дизель-генераторної установки) на території та для потреб закладу дошкільної освіти(ясла-садок) комбінованого типу № 800 Дарницького району м. Києва , вул. Тростянецька , 3-А )»
- ID: UA-2026-05-01-008598-a
- Дата створення : 01.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29093105
ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняЗавершена -