-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту паливної системи автомобіля Volkswagen LT 46 А- ID: UA-2026-08-11-005523-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30049195
Пенітенціарна академія України ЄДРПОУ: 08571788ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-06-25-012593-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29656451
Пенітенціарна академія України ЄДРПОУ: 08571788ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-06-10-006784-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29494145
Пенітенціарна академія України ЄДРПОУ: 08571788ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-05-07-001317-a
- Дата створення : 07.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29143626
Пенітенціарна академія України ЄДРПОУ: 08571788ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-04-17-005095-a
- Дата створення : 17.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28948452
Пенітенціарна академія України ЄДРПОУ: 08571788ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-02-20-005023-a
- Дата створення : 20.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28374642
Пенітенціарна академія України ЄДРПОУ: 08571788ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-01-30-001644-a
- Дата створення : 30.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28123885
Пенітенціарна академія України ЄДРПОУ: 08571788ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2025-07-02-012616-a
- Дата створення : 02.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25777728
Пенітенціарна академія України ЄДРПОУ: 08571788ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2025-05-29-004371-a
- Дата створення : 29.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25450407
Пенітенціарна академія України ЄДРПОУ: 08571788ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2025-05-01-010892-a
- Дата створення : 01.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25170045
Пенітенціарна академія України ЄДРПОУ: 08571788ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2024-12-20-001077-a
- Дата створення : 20.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23784106
Пенітенціарна академія України ЄДРПОУ: 08571788ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2024-12-04-000919-a
- Дата створення : 04.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23505895
Пенітенціарна академія України ЄДРПОУ: 08571788ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2024-10-10-005244-a
- Дата створення : 10.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22848624
Пенітенціарна академія України ЄДРПОУ: 08571788ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуга з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2024-10-10-003365-a
- Дата створення : 10.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22846951
Пенітенціарна академія України ЄДРПОУ: 08571788ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2024-08-20-001502-a
- Дата створення : 20.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22354582
Пенітенціарна академія України ЄДРПОУ: 08571788ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -