-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту паливної системи автомобіля Volkswagen LT 46 А
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-005523-a
Торги не відбулися
40 385.00
UAH без ПДВ
Номер:
bf615abf3f4242ebacbd74a0012c4557
Внутрішній номер закупівлі:
30049195
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-005523-a
Замовник:
Пенітенціарна академія України
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571788
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Гонча, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Миколаєнко +380462676127 mukolaenko.marina@ukr.net http://pau.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
40 385.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 12:33 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 12:33 - 19.08.2026 08:00
Аукціон:
з 20.08.2026 11:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴40 385.00 Послуги з ремонту паливної системи автомобіля Volkswagen LT 46 А