• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з ремонту паливної системи автомобіля Volkswagen LT 46 А

Оголошено тендер

48 462.00 UAH
Номер: be3b0cb5a0ee4d00b5d45974ffb1419f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-11-004928-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Пенітенціарна академія України
Замовник: Пенітенціарна академія України
Очікувана вартість: 48 462.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з ремонту паливної системи автомобіля Volkswagen LT 46 А
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 11.08.2026 11:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3601020 - Виконання покарань установами і органами Державної кримінально-виконавчої служби України
Сума48 462.00 UAH