• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

Торги не відбулися

16 396.80 UAH з ПДВ
Номер: 2c960943d0074a76866fb21fc3ff21bf
Внутрішній номер закупівлі: 29494145
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-10-006784-a   
Замовник: Пенітенціарна академія України
Контактна особа: Марина Миколаєнко +380462676127 mukolaenko.marina@ukr.net http://pau.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 16 396.80 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.06.2026 13:11 - 15.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.06.2026 13:11 - 18.06.2026 08:00
Аукціон: з 19.06.2026 12:15

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴16 396.80 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання