-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Оголошено тендер
16 396.80
UAH
Номер:
f2b1983c75e8475e988951ed71b40be1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-10-008435-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Пенітенціарна академія України
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571788
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Гонча, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Пенітенціарна академія України
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571788
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Гонча, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
16 396.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
10.06.2026 13:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3601020 - Виконання покарань установами і органами Державної кримінально-виконавчої служби України
Сума16 396.80 UAH