• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

Завершена

15 882.00 UAH з ПДВ
Номер: c14bf7c6b5054526bb3aaeac7667a47d
Внутрішній номер закупівлі: 29656451
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-25-012593-a   
Замовник: Пенітенціарна академія України
Контактна особа: Марина Миколаєнко +380462676127 mukolaenko.marina@ukr.net http://pau.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 15 882.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з гарантійного технічного обслуговування легкового автомобіля спеціалізованого CKC-HDST-ПС на базі Hyundai Staria US4 2.2 CRDi 9-Business 8AT
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 22.07.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БОГДАН-АВТО ЧЕРНІГІВ"
Ціна пропозиції 15 882.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.06.2026 17:25
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: f97736dbd8b64c21ad6be0795b527ddc
Ідентифікатор договору: UA-2026-06-25-012593-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БОГДАН-АВТО ЧЕРНІГІВ"
Номер договору: К-151
Сума договору: 15 882.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 13 235.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 23.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 23.06.2026 17:20
Статус:
Підписаний
pdf
Договір К-151.pdf