-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (Н...×-
Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (НЯ ОСР)
- ID: UA-2026-09-03-013729-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287109
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 48220000-6 Пакети програмного забезпечення для мереж Інтернет та ІнтранетЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (Н...×-
Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (НР ОСР)
- ID: UA-2026-09-03-013554-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286928
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 48220000-6 Пакети програмного забезпечення для мереж Інтернет та ІнтранетЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (Н...×-
Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (НЯ ТЕЦ)
- ID: UA-2026-09-03-008762-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282167
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 48220000-6 Пакети програмного забезпечення для мереж Інтернет та ІнтранетЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (Н...×-
Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (НР ТЕЦ)
- ID: UA-2026-09-03-006189-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279625
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 48220000-6 Пакети програмного забезпечення для мереж Інтернет та ІнтранетЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (А...×-
Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (Апарат)
- ID: UA-2026-09-03-006019-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279455
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 48220000-6 Пакети програмного забезпечення для мереж Інтернет та ІнтранетЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (Л...×-
Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (Лот 1 - Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (Апарат); Лот 2 - Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (НР ТЕЦ); Лот 3 - Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (НЯ ТЕЦ); Лот 4 - Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (НР ОСР); Лот 5 - Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (НЯ ОСР))
- ID: UA-2026-07-09-010473-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29777257
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 48220000-6 Пакети програмного забезпечення для мереж Інтернет та ІнтранетТорги не відбулисяТорги не відбулися -