-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (Лот 1 - Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (Апарат); Лот 2 - Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (НР ТЕЦ); Лот 3 - Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (НЯ ТЕЦ); Лот 4 - Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (НР ОСР); Лот 5 - Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (НЯ ОСР))
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-010473-a
Торги не відбулися
429 925.00
UAH без ПДВ
Номер:
6a05c0cd95eb4e09b5328b5b4ffd82d7
Внутрішній номер закупівлі:
29777257
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-010473-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Альона Насадюк +380671621506 a.kozhyna@naftogazteplo.com.ua http://www.naftogazteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48220000-6 Пакети програмного забезпечення для мереж Інтернет та ІнтранетАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
429 925.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 16:45 - 17.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 16:45 - 20.07.2026 10:00
Аукціон:
з 21.07.2026 11:11
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴180 600.00 Лот 1 - Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (Апарат)
- Лот №2 ₴48 490.00 Лот 2 - Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (НР ТЕЦ)
- Лот №3 ₴103 855.00 Лот 3 - Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (НЯ ТЕЦ)
- Лот №4 ₴48 490.00 Лот 4 - Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (НР ОСР)
- Лот №5 ₴48 490.00 Лот 5 - Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (НЯ ОСР)