-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (НР ТЕЦ)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-006189-a
Завершена
56 994.60
UAH з ПДВ
Номер:
60a66cc8272a47879414ab772a8f9e9d
Внутрішній номер закупівлі:
30279625
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-006189-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Віталій Романенко +380663398014 v.romanenko@naftogazteplo.com.ua http://www.naftogazteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48220000-6 Пакети програмного забезпечення для мереж Інтернет та ІнтранетАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
272687f30915496da3e9e2be97091460
UA-2026-07-09-010473-a
Очікувана вартість:
56 994.60 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Примірник ПЗ FortiGate-60F 1 Year Enterprise Protection (IPS, DLP, AMP, Antispam, AI-Based Malware Prevention, Application Control, URL/DNS/Video Filtering, FortiConverter, IoT Security, Security Rating, and FortiCare Premium), код SKU FC-10-0060F-809-02-12
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.08.2027
Місце постачання
Відповідно до документації
Примірник ПЗ FortiSwitch-124E-POE 1 Year FortiCare Premium Support, код SKU FC-10-S248P-247-02-12
Кількість
2 штука
Період постачання
до 30.08.2027
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВМ КОНСТРАКШН УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39576191
-
Адреса:
04052, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Глибочицька будинок 17 корпус 1А НЕЖИТЛОВЕ ПРИМІЩЕННЯ 417
Ціна пропозиції
56 994.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 13:14
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
cae2fec64bfe4f27980e9b71694c90a7
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-006189-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВМ КОНСТРАКШН УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39576191
-
Адреса:
04052, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Глибочицька будинок 17 корпус 1А НЕЖИТЛОВЕ ПРИМІЩЕННЯ 417
Номер договору:
12-08.26/НР ТЕЦ
Сума договору:
56 994.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
47 495.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 30.09.2027 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 12:30
Статус:
Підписаний