• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (НР ОСР)

Завершена

56 994.60 UAH з ПДВ
Номер: 333aee19b7e14dbeb494153fd2b99c4c
Внутрішній номер закупівлі: 30286928
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-013554-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
Контактна особа: Ірина Посохова +380674756401 i.posokhova@naftogazteplo.com.ua http://www.naftogazteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 48220000-6 Пакети програмного забезпечення для мереж Інтернет та ІнтранетАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації UA-2026-07-09-010473-a 01148de4f14540eb936fcdc15b1da77a
Очікувана вартість: 56 994.60 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
римірник ПЗ FortiGate-60F 1 Year Enterprise Protection (IPS, DLP, AMP, Antispam, AI-Based Malware Prevention, Application Control, RL/DNS/Video Filtering, FortiConverter, IoT Security, Security Rating, and FortiCare Premium), код SKU FC-10-0060F-809-02-12
Код ДК 021:2015: 48220000-6 Пакети програмного забезпечення для мереж Інтернет та Інтранет
Кількість 1 штука
Період постачання до 30.08.2027
Місце постачання Відповідно до документації
Примірник ПЗ FortiSwitch-124E-POE 1 Year FortiCare Premium Support, код SKU FC-10-S248P-247-02-12
Код ДК 021:2015: 48220000-6 Пакети програмного забезпечення для мереж Інтернет та Інтранет
Кількість 2 штука
Період постачання до 30.08.2027
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВМ КОНСТРАКШН УКРАЇНА"
Ціна пропозиції 56 994.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 16:53
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 56c7da129db24486b7ab83d6657e209b
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-013554-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВМ КОНСТРАКШН УКРАЇНА"
Номер договору: 7-08.26/НР ОСР
Сума договору: 56 994.60 UAH з ПДВ
Сума договору: 47 495.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 30.09.2027 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 16:34
Статус:
Підписаний
zip
NR OSR. Pakety prohramnoho zabezpechennia dlia merezhevoho o...