-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реконструкція- ID: UA-2021-04-16-003658-c
- Дата створення : 16.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9553214
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТРОЇЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТРОЇЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42072219ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція- ID: UA-2020-04-17-001479-a
- Дата створення : 17.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4864440
Відділ освіти, молоді та спорту Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області ЄДРПОУ: 42072219ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція покрівлі (одного з комплексу будівель)- ID: UA-2019-11-07-002276-b
- Дата створення : 07.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3983716
Відділ освіти, молоді та спорту Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області ЄДРПОУ: 42072219ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція будівлі ліцею за адресою: вул. Маяковського, буд. 20 А, смт. Троїцьке Троїць...×-
Реконструкція будівлі ліцею за адресою: вул. Маяковського, буд. 20 А, смт. Троїцьке Троїцького району Луганської області
- ID: UA-2019-08-18-000023-c
- Дата створення : 18.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3692240
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТРОЇЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТРОЇЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42072219ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція будівлі ліцею за адресою: вул. Маяковського, буд. 20 А, смт. Троїцьке Троїць...×-
Реконструкція будівлі ліцею за адресою: вул. Маяковського, буд. 20 А, смт. Троїцьке Троїцького району Луганської області
- ID: UA-2019-07-24-001244-c
- Дата створення : 24.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3614044
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТРОЇЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТРОЇЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42072219ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція Яменського ліцею- ID: UA-2019-07-17-000539-a
- Дата створення : 17.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3586569
Відділ освіти, молоді та спорту Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області ЄДРПОУ: 42072219ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція Арапівської гімназії- ID: UA-2019-07-17-000264-a
- Дата створення : 17.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3585772
Відділ освіти, молоді та спорту Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області ЄДРПОУ: 42072219ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція будівлі ліцею за адресою: вул. Маяковського, буд. 20 А, смт. Троїцьке Троїць...×-
Реконструкція будівлі ліцею за адресою: вул. Маяковського, буд. 20 А, смт. Троїцьке Троїцького району Луганської області
- ID: UA-2019-06-30-000010-b
- Дата створення : 30.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3526409
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТРОЇЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТРОЇЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42072219ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -