-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція будівлі ліцею за адресою: вул. Маяковського, буд. 20 А, смт. Троїцьке Троїцького району Луганської області
Тендер Prozorro UA-2019-07-24-001244-c
Торги не відбулися
3 198 277.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 31 982.77 UAH
мін. крок: 1% або 31 982.77 UAH
Номер:
361847c1f623445685e4d9207a0845b6
Внутрішній номер закупівлі:
3614044
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-24-001244-c
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТРОЇЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТРОЇЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42072219
-
Адреса:
92100, Україна, Луганська область, Троїцький район, селище міського типу Троїцьке, вулиця Центральна, будинок 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ляшенко Антоніна Павлівна +380645621476 buh-oms@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 198 277.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
31 982.77 UAH
Період уточнення:
24.07.2019 23:59 - 31.07.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2019 23:59 - 10.08.2019 10:00
Аукціон:
12.08.2019 13:10 - 12.08.2019 13:37
Період кваліфікації:
12.08.2019 13:37 - 16.08.2019 22:12
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписЗгідно розділу ІV проекту договору про закупівлю (Додаток №4 до тендерної документації)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція будівлі ліцею за адресою: вул. Маяковського, буд. 20 А, смт. Троїцьке Троїцького району Луганської області (Джерело фінансування закупівлі – кошти місцевого бюджету)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
92100, Україна, Луганська область, Троїцький район, селище міського типу Троїцьке, вулиця Маяковського, будинок 20 А
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ЗАХАРОВ ВІКТОР ВІКТОРОВИЧ
Оскарження: 12.08.2019 13:37 - 27.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3107405858
-
Контактна особа:
Захаров Віктор Вікторович +380953581666 viktorzaharov719@gmail.com
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська обл., місто Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ДОНЕЦЬКА буд. 50 кв. 6
Оскарження: 12.08.2019 13:37 - 27.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 179 950.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 099 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.08.2019 19:00
Документи
6
Скарги
0
ТОВ МЖК "Мрія-Інвест"
Оскарження: 16.08.2019 19:00 - 27.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40315044
-
Контактна особа:
Голик Микола Васильович +380645229744 otdecmria@gmail.com
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, кв-л МЖК "Мрія", б. 2
Оскарження: 16.08.2019 19:00 - 27.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 355 073.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 100 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.08.2019 22:08
Документи
32
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ТРОЇЦЬКИЙ АГРОБУД"
Оскарження: 16.08.2019 22:08 - 27.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32472555
-
Контактна особа:
Коваленко Валентина Олексіївна +38(066)649-21-73 t.agrostroy@gmail.com
-
Адреса:
92100, Україна, Луганська область, смт. Троїцьке, вулиця Чкалова, будинок 98
Оскарження: 16.08.2019 22:08 - 27.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 540 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 540 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.08.2019 22:12
Документи
25
Скарги
0