• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Реконструкція будівлі ліцею за адресою: вул. Маяковського, буд. 20 А, смт. Троїцьке Троїцького району Луганської області

Торги не відбулися

3 198 277.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 31 982.77 UAH
Період уточнення: 24.07.2019 23:59 - 31.07.2019 10:00
Відповідь надана

Клас наслідків (відповідальності) будівель і споруд

Номер: 8422df94d6d04596af740bf0061d250d
Дата опублікування: 26.07.2019 09:59
Опис: До якого класу наслідків (відповідальності) відноситься об'єкт будівництва?
Відповідь: Обєкт будівництва відноситься до класу наслідків (відповідальності ) СС1
Дата відповіді: 29.07.2019 09:14
Відповідь надана

Зведено-кошторисний розрахунок

Номер: 35efb7b4135944f8810df983239f360b
Дата опублікування: 25.07.2019 09:21
Опис: Доброго дня! Яка заробітна плата передбачена у зведено-кошторисному розрахунку? В якому році проводилася експертиза проектної документації?
Відповідь: Заробітна плата у зведеному кошторисному розрахунку становить-8527 грн .52 коп Експертиза проектної документації була проведена 13.05.2019
Дата відповіді: 25.07.2019 15:03