-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція будівлі ліцею за адресою: вул. Маяковського, буд. 20 А, смт. Троїцьке Троїцького району Луганської області
Тендер Prozorro UA-2019-08-18-000023-c
Завершена
3 198 277.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 31 982.77 UAH
мін. крок: 1% або 31 982.77 UAH
Номер:
4dd30aa91ac04a77b9a84e2f178e29ac
Внутрішній номер закупівлі:
3692240
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-18-000023-c
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТРОЇЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТРОЇЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42072219
-
Адреса:
92100, Україна, Луганська область, Троїцький район, селище міського типу Троїцьке, вулиця Центральна, будинок 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ляшенко Антоніна Павлівна +380645621476 buh-oms@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 198 277.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
31 982.77 UAH
Період уточнення:
18.08.2019 19:26 - 24.08.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2019 19:26 - 03.09.2019 00:00
Аукціон:
03.09.2019 12:53 - 03.09.2019 13:20
Період кваліфікації:
03.09.2019 13:20 - 10.09.2019 17:20
Період завантаження договору:
09.09.2019 13:43 - 29.09.2019 13:43
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписЗгідно розділу ІV проекту договору про закупівлю (Додаток №4 до тендерної документації)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція будівлі ліцею за адресою: вул. Маяковського, буд. 20 А, смт. Троїцьке Троїцького району Луганської області (Джерело фінансування закупівлі – кошти місцевого бюджету)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
92100, Україна, Луганська область, Троїцький район, селище міського типу Троїцьке, вулиця Маяковського, будинок 20 А
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ЗАХАРОВ ВІКТОР ВІКТОРОВИЧ
Оскарження: 03.09.2019 13:20 - 20.09.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3107405858
-
Контактна особа:
Захаров Віктор Вікторович +380953581666 viktorzaharov719@gmail.com
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська обл., місто Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ДОНЕЦЬКА буд. 50 кв. 6
Оскарження: 03.09.2019 13:20 - 20.09.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 179 950.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 179 950.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
09.09.2019 13:43
Документи
27
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ТРОЇЦЬКИЙ АГРОБУД"
Оскарження: 09.09.2019 13:43 - 21.09.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32472555
-
Контактна особа:
Коваленко Валентина Олексіївна +38(066)649-21-73 t.agrostroy@gmail.com
-
Адреса:
92100, Україна, Луганська область, смт. Троїцьке, вулиця Чкалова, будинок 98
Оскарження: 09.09.2019 13:43 - 21.09.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 540 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 540 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.09.2019 17:20
Документи
19
Скарги
0
ФОП "ЄМІЛЬЯНОВ ВОЛОДИМИР АНАНІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2286513459
-
Контактна особа:
Владимир Вова +380503263364 3263364@gmail.com
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ГОГОЛЯ, будинок 91
Початкова пропозиція
3 190 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 094 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
22d89856a25f457e82c04e135d18ba90
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-18-000023-c-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ТРОЇЦЬКИЙ АГРОБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32472555
-
Контактна особа:
Коваленко Валентина Олексіївна +38(066)649-21-73 t.agrostroy@gmail.com
-
Адреса:
92100, Україна, Луганська область, смт. Троїцьке, вулиця Чкалова, будинок 98
Номер договору:
373
Сума договору:
2 472 221.07 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 060 184.23 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.09.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
26.09.2019 00:00
Статус:
Виконаний